UstawieniaProfilPrzydatne linki

O nas


Domaza to najszybciej rozwijająca się międzynarodowa platforma dotycząca nieruchomości przetłumaczona na ponad 20 języków i dysponująca ponad 70 lokalnymi stronami internetowymi w różnych krajach, wśród których jest i polska - www.domaza.pl.

 

Domaza obejmuje szerokim zasięgiem grupy docelowe i w ten sposób daje możliwość ukierunkowania różnych narodowości i audytorium oraz nawiązywania współpracy międzynarodowej.

 

Z usług Domaza mogą korzystać wszyscy uczestnicy na rynku nieruchomości:

 

Naszą misją jest, aby każdy użytkownik kupił przy jak najmniejszym wysiłku, sprzedał, wynajął lub oddał na wynajem nieruchomość z i do każdego punktu na kuli ziemskiej.

 

Naszym celem jest globalizacja sektoru poprzez współpracę dotyczącą rozwoju światowego rynku nieruchomości oraz udostępnienie najlepszych decyzji internetowych dotyczących:

1. Poszukiwania i oferowania nieruchomości.

2. Współpracy w celu podwyższania jakości usług przy transakcjach nieruchomościami.

3. Partnerstwa biznesowego.

4. Wymiany klientów na całym świecie.

5. Reklama.

Dla użytkowników, którzy poszukują nieruchomość celem zakupu lub na wynajem, Domaza zapewnia szybki i łatwy dostęp do atrakcyjnych ogłoszeń największych agencji i firm budowlanych na całym świecie.

Dla agencji, firm budowlanych, inwestorów i właścicieli nieruchomości, Domaza udostępnia najbardziej optymalny sposób oferowania nieruchomości tak na poziomie miejscowym, jak i międzynarodowym poprzez system automatycznego publikowania treści każdego ogłoszenia na ponad 20 języków.

 

Domaza jest zorganizowana i opracowana w trzech podstawowych kierunkach, przy czym każdy z nich jest skupiony na określonym rodzaju audytorium:

1. Nieruchomości – kierowany do podmiotów prywatnych i prawnych, promujących lub poszukujących nieruchomości mieszkaniowych lub komercyjnych, na sprzedaż lub wynajem.

2. Inwestycje – adresowany do inwestorów i firm budowlanych.

3. Biznes – skierowany do przedsiębiorców zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej lub handlowej.

 

Co daje Państwu Domaza?

1. Klienci z całego świata

2. Bezpłatna strona o nieruchomościach

3. Podoferty kompleksu

Platforma www.domaza.org posiada ponad 70 lokalnych stron internetowych, w których są wizualizowane wszystkie Państwa ogłoszenia, profesjonalnie przetłumaczone na dany język. Jeśli publikują Państwo nieruchomość na stronie www.domaza.pl, pojawi się ona automatycznie na każdej stronie – Państwo ukierunkowują już klientów z całego świata!

Dzięki Domaza mogą Państwo uzyskać bezpłatną wielojęzykową stronę internetową typu www.mysite.com. Na niej mogą Państwo reklamować oferowane przez Państwa obiekty, publikować informację o udostępnianych przez Państwa usługach. Nieruchomości będą widziane przez odwiedzających na osobistej stronie korporatywnej oraz przez wszystkich użytkowników Domaza.

Jeśli oferują Państwo kompleks na sprzedaż, Domaza daje Państwu unikalny system, poprzez który mogą Państwo publikować szczegółowe dane dotyczące każdego apartamentu w kompleksie: cenę, powierzchnię, ilość pokoi, plan pięter, multimedia jak i mogą Państwo zaznaczyć, które apartamenty są wolne, zarezerwowane lub sprzedane.

4. Zarządzanie klientami i pracownikami

5. Automatyczny import ogłoszeń – XML

6. Marketing multikanałowy

Agencje nieruchomości mogą korzystać z opcji tworzenia profili brokerów. W ten sposób wszyscy agenci mogą jednocześnie korzystać ze strony internetowej o różnych kontach i indywidualnie zarządzać swoimi klientami i ogłoszeniami.

Agencje nieruchomości mogą korzystać z opcji tworzenia profili brokerów. W ten sposób wszyscy agenci mogą jednocześnie korzystać ze strony internetowej o różnych kontach i indywidualnie zarządzać swoimi klientami i ogłoszeniami.

Stosując różne kanały do reklam, my z Domaza dążymy do: popularyzowania Państwa ogłoszeń przez społecznością na całym świecie, rozszerzania zasięgu Państwa biznesu do poziomu światowego, zwiększenia Państwa sprzedaży!

Rozpocznij współpracę z Domaza TERAZ!