UstawieniaProfilPrzydatne linki

Reklama strony


Co znaczy dobra reklama internetowa dla Państwa?

1. Strona o ponad 4 000 000 impresji miesięcznie!

2. Strona o specjalnie wybranym audytorium, interesująca się Państwa produktami i usługami!

3. Strona, która oszczędza Państwa czas, dając możliwość automatycznego publikowania i aktualizowania ogłoszeń!

4. Strona, która udostępnia szczegółową statystykę wskazań i oglądalności Państwa ogłoszeń i reklam!

5. Strona o stałych i przystępnych cenach!

Jeśli jest to dobra reklama dla Państwa, to www.domaza.pl jest prawidłowym wyborem!

 

Rodzaje Reklam

1. Nieograniczona ilość ogłoszeń

2. Specjalne oferty

3. Banery

4. Reklama w artykułach Domaza.RU I Domaza.AT

5. Kompleksowa reklama dla Klientów korporatywnych

Kontakty i aktualne promocje: info@domaza.pl

 

1. Nieograniczona ilość ogłoszeń

Advanced DPanel to plan abonamentowy na cały rok, poprzez który publikują Państwo nieograniczoną ilość ogłoszeń dotyczących nieruchomości. Każde ogłoszenie jest tłumaczone profesjonalnie na ponad 20 języków i automatycznie jest wizualizowane na wszystkich 50 lokalnych stronach internetowych systemu www.domaza.org. То daje Państwu realną możliwość przyciągnięcia klientów tak z Polski, jak i z całego świata! Wszystkie zalety tego planu mogą Państwo zobaczyć na: www.domaza.pl/register/

 

2. Oferty specjalne

We offer 3 different plans for Featured properties depending on the priority placement of your ads.

Są 3 plany reklamowe, według których nieruchomości są pozycjonowane. Poprzez „oferty specjalne TOP” - “Platyna” i “Złoto” mogą Państwo zareklamować swoje nieruchomości na pierwszej stronie, wybranej przez Państwa, lokalnej platformy witryny internetowej. Nieruchomości są pokazywane według zasady rotacji przy każdym załadowaniu strony.

1. „Srebro“ – ogłoszenia posiadają priorytet przy wyszukiwaniu zgodnie z zadaną lokalizacją i są zaznaczane jedną gwiazdką.

  • Cena za miesiąc – 3 €
  • Cena za 3 miesiące – 8 €
  • Cena za 6 miesięcy – 15 €
  • Cena za rok – 25 €

2. „Złoto“ ogłoszenia są na drugiej pozycji po nieruchomościach z planem “Platyna”, zaznaczane są 2 gwiazdkami na pierwszej stronie lub mają priorytetowe pozycjonowanie w wyszukiwaniu, jeśli strona tytułowa jest zapełniona ogłoszeniami z planu “Platyna”.

  • Cena za miesiąc – 300 €
  • Cena za 3 miesiące – 800 €
  • Cena za 6 miesięcy – 1500 €
  • Cena za rok – 2500 €

3. „Platyna - ogłoszenia mają zagwarantowane pokazywanie na pierwszej stronie poprzez 3 gwiazdki. Plan “Platyna”posiada funkcję baneru i może przekierowywać klienta na Państwa stronę korporacyjną.

Ilość nieruchomości na pierwszej stronie to 24. System pozwala na przekraczanie ich tej ilości poprzez nieruchomości planu “Platyna”. Jeśli ogłoszenia z planu “Platyna”nie zapełniają pierwszej strony, to nieruchomości z planem “Złoto” też będą pokazywane.


 

3. Banery

Domaza oferuje 10 pozycji reklamowych, które są wizualizowane z prawej strony każdej strony internetowej www.domaza.pl. Na jednej pozycji mogą być umieszczone 4 różne zdjęcia, które są ułożone i pokazywane w 25%, 2 w 50% lub jeden w 100%. Baner umieszcza się od początku do końca każdego miesiąca kalendarzowego.Wymogi techniczne na banery to:

- Obsługiwanie formatów - GIF, JPEG, PNG, SWF;

- Wymiary banerów w pikselach - 160x240;

- Wymiar pliku nie powinien przekraczać 64К;

- Nie są przyjmowane banery o dużych migających obrazach;

- Klikając na baner, połączenie jest otwierane w nowym oknie browsera.

Ceny reklamy baneru: info@domaza.pl
 

4. Reklama w czasopismach Domaza.RU и Domaza.AT

Wydawnictwa Domaza to nie tylko czasopisma, ale i luksusowe katalogi o nieruchomościach, w których mają Państwo możliwość publikowania swoich najbardziej ekskluzywnych ofert oraz atrakcyjnych propozycji!

Szczegółową informację dotyczącą dystrybucji, cennika, parametrów technicznych i możliwości reklamy w DOMAZA.RU – „Nieruchomości w świecie“ и DOMAZA.АТ – „Immobilien aus der ganzen Welt” znajdą Państwo na stronie: http://www.domaza.pl/magazine

 

5. Kompleksowa reklama dla Klientów korporacyjnych

Państwo są firmą lub agencją nieruchomości i chcą się zareklamować efektywnie i długoterminowo na naszej platformie?

Proszę skontaktować się z naszym specjalistą, który zaoferuje Państwu pakiet z dużą zniżką, w tym Baner reklamowy, nieruchomości z planem “Platyna” i “Złoto”, zgodnie z Państwa potrzebami reklamowymi i budżetem.

W ten sposób uzyskają Państwo efektywną i bardzo korzystną reklamę o maksymalnym targetingu odwiedzin na naszych stronach

* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT