UstawieniaProfilPrzydatne linki

 

Kontakty

Email: info@domaza.pl

Tel: +44 20 704 879 82

 

 

Prosimy wypełnić dane do kontaktu

 

Rosja

 

 

Ainur Sadvakasova

Dyrektor Ds Rozwoju Regionalnego w Rosji

Władamy językami: rosyjskim, kazachskim, angielski

 ainur@domaza.org

 +44 20 719 378 72

 +44 20 704 879 82

 +7 499 918 32 42

 ainur.domaza

 Ainur Sadvakassova

   

 

Tatyana Mazneva

Manager Ds Marketingu

Władamy językami: rosyjskim, angielski

 tatyana@domaza.org

 +44 20 373 489 30

 +7 499 918 42 76

 tatyana.domaza

Nasz Zespół

 

 

Viktoria Boneva

Dyrektor

Władamy językami: angielski, bułgarskim

 viktoria@domaza.org

 domaza.bg

 Viktoria Boneva

   

Austria

 

 

Kremena Irinkova

Rozwój regionalny w Austrii

Władamy językami: niemieckim, angielski, bułgarskim

 irinkova@domaza.org

 +43 676 60 444 06

 domaza.at

   

Bułgaria

 

 

Stanislava Kiryakova

Dyrektor Ds Rozwoju Regionalnego w Bułgarii

Władamy językami: angielski, bułgarskim

 stanislava@domaza.org

 +359 877 737 790

 stanislava.domaza

 Stanislava Kiryakova

   

 

Galin Ivanov

Manager Ds Marketingu

Władamy językami: angielski, bułgarskim

 galin@domaza.org

 +359 894 602 178

 Galin Domaza

Grecja, Cypr, Czarnogóra

 

 

Maria Markova

Manager Ds Marketingu

Władamy językami: angielski, grecki, bułgarskim

 markova@domaza.org

 +30 21 123 402 82

 support.domaza.gr

Hiszpania

 

 

Beth Avila

Manager Ds Marketingu

Władamy językami: hiszpańskim, angielski

 beth@domaza.org

 +34 91 060 18 74

 Betzy Domaza

   

Ukraina

 

 

Yanina Yefimenko

Manager Ds Marketingu

Władamy językami: rosyjskim, ukraińskim, angielski

 yanina.yefymenko@domaza.org

 +44 20 373 489 30

 yanina.yefymenko

Turcja

 

 

Okyay Cemre

Manager Ds Marketingu

Władamy językami: turecki, angielski

 okyay@domaza.org

 +44 20 380 727 73

 Okyay Domaza

 


W kwestiach związanych z reklamą na portalu, proszę pisać na mail: info@domaza.pl
 

W kwestiach, związanych z obsługą techniczną lub korzystaniem z portalu, proszę pisać na mail: support@domaza.pl